asdadasdas
 
Kontakt

Wytwórnia Filtrów "PZL-Sędziszów" S.A.

ul. Fabryczna 4
39-120 Sędziszów Młp.

tel: (17) 745-02-00
fax: (17) 745-03-33

sekretariat@wf-sedziszow.pl

NIP: 818-14-71-114 REGON: 690587953

KREDYT BANK S.A. I O/Rzeszów:
PLN - 37 1500 1100 1211 0006 2012 0000

ZARZĄD: Prezes Zarządu: Bogusław Satława
Członek Zarządu: Tomasz Łyczko


Krajowy Rejestr Sądowy - KRS Nr 0000059050 Sąd Rejonowy w Rzeszowie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy - 12.420.000,00 zł.
Biuro Obsługi Klienta
Elżbieta Ozga
tel.: (17) 74 50 161
kom: (+48) 609 012 103
e-mail: elzbieta.ozga@wf-sedziszow.pl

Witold Świder
tel. (17) 74 50 129
kom: (+48) 609 012 101
e-mail: witold.swider@wf-sedziszow.pl
Dział Eksportu
Krystyna Patela
tel.: (17) 74 50 273
kom: (+48) 607 605 328
e-mail: krystyna.patela@wf-sedziszow.pl

Katarzyna Ochał
tel. (17) 74 50 335
e-mail: katarzyna.ochal@wf-sedziszow.pl

Agnieszka Bułas
tel. (17) 74 50 346
e-mail: agnieszka.bulas@wf-sedziszow.pl
Dział Produkcji Wojskowej i Lotniczej
Robert Chrobak
kom: (+48) 609 012 112
e-mail: robert.chrobak@wf-sedziszow.pl

Doradca Klienta ds. Spraw Technicznych
Dominik Zwierzyk
tel.: (17) 74 50 162
kom: (+48) 609 012 116
e-mail: dominik.zwierzyk@wf-sedziszow.pl
Dział Marketingu i PR
Katarzyna Tokarz
tel.: (17) 74 50 140
kom: (+48) 667 664 085 
e-mail: katarzyna.tokarz@wf-sedziszow.pl
Dyrektor Handlu i Marketingu
Agnieszka Całko
kom: (+48) 502 500 416 
e-mail: agnieszka.calko@wf-sedziszow.pl
Dział Handlowy
Dyrektor Handlowy Marki Własnej
Jacek Zawadzki

tel. (+48) 609 012 115 
e-mail: jacek.zawadzki@wf-sedziszow.pl

Przedstawiciele Handlowi:
Tomasz Kajda
tel. (+48) 665 100 577
e-mail: tomasz.kajda@wf-sedziszow.pl
Marcin Barankiewicz
tel. (+48) 609 012 100
e-mail: marcin.barankiewicz@wf-sedziszow.pl
Bartosz Salewicz
tel. (+48) 609 566 117
e-mail: bartosz.salewicz@wf-sedziszow.pl
Tomasz Pyrlik
tel. (+48) 517 330 738
e-mail: tomasz.pyrlik@extremizer.pl

Materiały reklamowe do pobrania
Broszura informacyjna o wytwórni [PL] / 1,2 MB / pobierz
Broszura informacyjna o wytwórni [EN] / 1,2 MB / pobierz
Broszura informacyjna - Filtry Hydrauliczne [PL] / 1,1 MB / pobierz
Logotyp WF-Filter [CDR] / 0,8 MB / pobierz
Logotyp WF-Filter [JPG] / 0,1 MB / pobierz
Logotyp WF-Filter [PNG] / 0,1 MB / pobierz
Logotyp WF-Filter [PDF] / 0,09 MB / pobierz