Zadzwoń do nas: (17) 745-02-00

  • PL
  • EN
  • RU
 

Kontakt

Wytwórnia Filtrów "PZL-Sędziszów" S.A.

Wytwórnia Filtrów "PZL-Sędziszów" S.A.
ul. Fabryczna 4
39-120 Sędziszów Młp

tel: (17) 745-02-00
fax: (17) 745-03-33

sekretariat@wf-sedziszow.pl

NIP: 818-14-71-114 REGON: 690587953

Raiffeisen Bank Polska S.A.:
PLN - 48 1750 1035 0000 0000 2131 5777

Krajowy Rejestr Sądowy - KRS Nr 0000059050
Sąd Rejonowy w Rzeszowie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy - 12.420.000,00 zł

Zarząd

Bogusław Satława

Prezes Zarządu

Tomasz Łyczko

Członek Zarządu

Biuro obsługi klienta

Elżbieta Ozga

tel.: (17) 74 50 161
kom: (+48) 609 012 103

elzbieta.ozga@wf-sedziszow.pl

Witold Świder

tel. (17) 74 50 129
kom: (+48) 609 012 101

witold.swider@wf-sedziszow.pl

Dominik Zwierzyk

Doradca Klienta ds. Spraw Technicznych

tel.: (17) 74 50 162
kom: (+48) 609 012 116

dominik.zwierzyk@wf-sedziszow.pl

 

Robert Chrobak

Dział Produkcji Wojskowej i Lotniczej

kom: (+48) 609 012 112

robert.chrobak@wf-sedziszow.pl

Dział marketingu

Agnieszka Całko

Dyrektor Handlu i Marketingu

kom: (+48) 502 500 416

agnieszka.calko@wf-sedziszow.pl

Katarzyna Tokarz

Specjalista ds. marketingu i PR

tel: (17) 74 50 140
kom: (+48) 667 664 085

katarzyna.tokarz@wf-sedziszow.pl

Dział eksportu

Krystyna Patela

tel: (17) 74 50 273
kom: (+48) 607 605 328

krystyna.patela@wf-sedziszow.pl

Katarzyna Ochał

tel: (17) 74 50 335

katarzyna.ochal@wf-sedziszow.pl

Agnieszka Bułas

tel: (17) 74 50 346

agnieszka.bulas@wf-sedziszow.pl

 

Jacek Zawadzki

Dyrektor Handlowy Marki Własnej

kom: (+48) 609 012 115

jacek.zawadzki@wf-sedziszow.pl

Dział handlowy

Przedstawiciele handlowi

1

Tomasz Kajda

kom: (+48) 665 100 577

tomasz.kajda@wf-sedziszow.pl

2

Marcin Barankiewicz

kom: (+48) 609 012 100

marcin.barankiewicz@wf-sedziszow.pl

3

Bartosz Salewicz

kom: (+48) 609 566 117

bartosz.salewicz@wf-sedziszow.pl

4

Tomasz Pyrlik

kom: (+48) 517 330 738

tomasz.pyrlik@ext remizer.pl

Copyright 2014 by Brega.pl      All rights reserved